| claudinho18 a întrebat:

Vreau sa ma inscriu si la Facultatea De Inginerie Electrica din cadrul UPB. Admiterea se face pe baza unui interviu.Cam la ce intrebari sa ma astept? Din domeniul fizicii (formule, ceva de genul)? sau in general (de ce am ales facultatea?)? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| wildlyon a răspuns:

In general, o sa te intrebe de ce vrei la facultatea aia, ce vrei sa faci in domeniul respectiv

1 răspuns:
| Ceriik a răspuns:

Trebuie sa stii ceva teorie, dar sa stii si de ce vrei sa te inscrii la acea facultate.