| Lory123321 a întrebat:

vreau sa stiu si eu ce inseamna mai exact :reproducerea unor scurte motive ritmico-melodice (2-4 măsuri), desprinse din cântece pentru copii si reproducerea după model a 2-3 exercitii de influentare selectivă a aparatului locomotor.
Voi ce credeti sunt /au fost grele probele de la Liceul Elena Cuza? Daca ati putea sa-mi dati cateva informatii in plus in ceea ce priveste probele v-as fi recunoscatoare.Dau funda big grin

1 răspuns:
| Denision a răspuns:

Buna, Lory.
La "reproducere unor scurte motive ritmico-melodie", aici o sa fi verificata la urmatoarele: auzul muzical, simtul ritmic, memoria muzicala si calitatile vocale.
In cazul in care ai nevoie de alte informatii, imi poti lasa un link de contact, precum Facebook etc.