| Antonia50 a întrebat:

Vreau sa va intreb, daca mi-am patat carnetul de elev, si cer altul, este posibil sa imi scada nota la purtare?

Va rog raspunedti repede. Multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu, asta e o neglijenta intampatoare fara repercusiuni grave.

6 răspunsuri:
| Sms_YoRobert_1995 a răspuns:

Nu nu iti scade nota la purtare nu se intampla nimic si eu am schimbat multe!

| CosmiinAliin973 a răspuns:

Nu are cumlaughing Poti sa ceri altul ..cred ca costa 1leu happy Funda?winking

| emyy31 a răspuns:

Nu iti scade nimic.te pune sa iti cumperi alt carnet si sa te duci la diriginte sa il stampileze si sa iti mute notele in acela si atat.winking

| TofanCristi a răspuns:

Nu are nimic!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cui sa ceri altul? te duci la librarie si iti cumperi

| ClaudiuMihailescu34 a răspuns:

Nu, iti cumperi alt carnet si il dai dirigintelui sa iti treaca notele din nou si sa stampileze si se rezolva. happy