| blackberry8900 a întrebat:

zilele Acestea am auzit ca se dau iar testele acelea la toate materiile pe care le-am dat si la inceput de an si doamna diriginta a spus ca se vor trece si in catalog. Stie cineva daca este adevarat sau nu?

5 răspunsuri:
| claudiamis a răspuns:

Cred ca da, nu stiu

| claudiamis a răspuns:

Eu cred ca da

| SmoKeD a răspuns:

Depinde de ce teste vorbesti:
1) testele care se dau la sfarsitul clasei a 2a a 4a si a 6a (conform noii legi ai educatiei).Eu sunt a 6a si ne-a anuntat doamna diriginta ca se dau dar acum nu se mai stie nimic de elehappy
2) testele ca cele predictive din toata materia => ai depinde de profesori, unii dau altii nu.De exemplu: doamna de istorie de la mine in scoala care e singura.Crezi ca ea o sa vrea sa corecteze 400 de teste?happy

| Adda21 a răspuns:

Nu.Eu cel putin...la scoala mea nu ni s-au trecut.Deci depinde de profesori.Ai nostri sunt buni...

| blackberry8900 explică:

Ma refeream la testele pentru liceu acelea din toata materia care s.au dat si la inceputul scolii dar nu s.au trecut. Am auzit ca acum se vor trece