| ginamagheru a întrebat:

Buna trec clasa a 9-a la profilul stiinte ale naturii si parca mi-e cam frica deoarece am cateva probleme cu chimia dar am inteles ca aceasta materie se ia de la inceput in clasa a 9-a.ar trebui sa fiu ingrijorata si va rog mai dati-mi cateva sugestii si sfaturi legate de profilul stiintebig grin

1 răspuns:
| 404namenotfound a răspuns:

Profilul este unul simplu si frumos. La toate materiile vei incepe cu inceputul. Daca esti atenta inveti din clasa. Succes!