| MariaStefana a întrebat:

Trec in clasa a 10 a la liceul administrativ din Iasi si am terminat clasa a 9 a cu 8, 20. As vrea sa ma transfer la liceul Alexandru Ioan Cuza tot din Iasi. As avea vreo sansa, cand ma pot transfera, trebuie sa dau diferente? Vreau neaparat sa intru acolo nu conteaza profilul. Va rog sa ma ajute cineva cat mai repede sa ma pot pregati inainte!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Vreau neaparat sa intru acolo nu conteaza profilul" - diferențele sunt funcție de profil, așa discutăm. Media e așa-ș-așa, vb cu directoarea unde vrei să ajungi, ea te "rezolvă"