| ComandoFOS01 a întrebat:

Am o întrebare. Cunoștințe elementare la limba engleză înseamnă un nivel ridicat sau nivel mediu? Dacă puteți va rog sa-mi faceți și o clasificare a cunoștințelor m-as bucura. Gen cunostinte elementare, de baza, generale. Care-s superioare.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cunoștiințe elementare la limba engleză, inseamna nivel scazut de cunostinte ale limbii engleze.

Bineinteles ca nu exista "cunostinte superioare" ale limbii engleze, doar nivelul: incepatori, mediu si avansati.
Cei care sunt deja la mediu, stiu deja a forma propozitii, stiu sa scrie si sa citeasca dar nu au un vocabular atat de dezvoltat incat sa poate vorbi fluent, sau foarte corect.
Avasatii stiu deja engleza foarte bine, atat scris, citit si vorbit, vorbind fluent cu accent engelzesc sau american, dupa caz.

| ComandoFOS01 explică (pentru Violleta2022):

Îți mulțumesc mult pentru răspuns!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Începător, mediu și avansat.