| Alina_4344 a întrebat:

Bună tuturor! Am şi eu nevoie de informaţii despre admiterea de la Universitatea de Vest la profilul Limbi moderne aplicate si la profilul Limbi şi literaturi. Aş vrea sa aflu dacă admiterea se face pe bază de dosar sau examen şi care a fost ultima medie cu care s-a intrat anul trecut la buget.Cine mă poate ajuta? Mulţumesc

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu daca este cineva pe site, care sa stie ce vrei tu. Te poti ajuta singura daca intri pe site-ul oficial al UV, la facultatile respective. Nu stiu daca s-a afisat Regulamentul de admitere 2011-2012 dar te poti uita pe cel de anul trecut, se explica in detaliu cum se face admiterea. Succes si numai bine!