| christinebubu a întrebat:

Buna tuturor.As dori sa dau la relatii publice la fjsc anul viitor, dar as vrea sa stiu mai multe detalii despre aceasta categorie "relatii publice".ce poti deveni dupa terminarea facultatii? multumesc

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Informatiile continute in acest post le consider utile unui viitor student la Comunicare si Relatii publice :http://danoctaviancatana.blogspot.ro/......urire.html

P.S. sectiunea "dinamica ocupatiei pe piata muncii" iti ofera informatii asupra a ceea ce vei putea deveni(in functie de experienta, performanta!) avand aceasta ocupatie.