| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, ce înseamnă " brânză de băiet "?

16 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ihh! Unde ai auzit scarbosenia asta?
Eu nu am mai auzit expresia asta, dar presupun ca se refera la acea "branza" pe care "baietul" o face sub preput din cauza lipsei de igiena.winking

| Magie2525 explică (pentru wildthing):

Cineva mi - a spus, cred că mie dar nu știu sigur : " Am auzit că îți place brânza de băiet ".
Eram cu spatele, așa că nu știu cui i - a spus asta acel bărbat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu vre sa termini cu mizeriile astea de intrebari?

| c4nd4leante a răspuns (pentru Magie2525):

Ti-a spus-o tie cel mai probabil. Nu sunt 100% sigura fiindca nu am auzit expresia asta niciodata, dar cred ca barbatul ala se referea la sperma.

| minrest a răspuns:

Sterge si tu intrebarea asta infecta, te rog. E 17, 13, ma mai uit la 18, 15.

| minrest a răspuns (pentru c4nd4leante):

Nu, nu se referea la asta; nu te baga in discutii obscene, mai ales ca esti fata.

| Magie2525 explică (pentru minrest):

Ce înseamnă E 17?

| minrest a răspuns (pentru Magie2525):

Este ora 17

| Magie2525 explică (pentru minrest):

Și de ce ai scriu eurile alea și ce legătură au ele cu întrebările mele?

| c4nd4leante a răspuns (pentru minrest):

Dar de ce te intereseaza atat de tare in ce discutii ma bag eu? Esti cumva tatal meu si nu stiu eu? laughing Sunt destul de mare sa vorbesc despre lucruri de genul asta, stai linistit. Nu e treaba ta, nu te baga.

| minrest a răspuns (pentru Magie2525):

Te-am rugat sa stergi o intrebare infecta, asta e tot. Intra si modific-o, ca sa te incadrezi in timp. Sau sterge intrebarea cum crezi tu. Mai ai timp sa inveti sa citesti si mai tarziu.

| Magie2525 explică (pentru minrest):

Cum adică " să învăț să citesc "?

| minrest a răspuns (pentru Magie2525):

Sa ajungi sa intelegi macar ca ''e'' este forma scurta a lui ''este''.

| minrest a răspuns (pentru wildthing):

Pai si ce vina am eu, sa citesc astfel de infectii cand intru sa vad daca nu pot sa ajut pe cineva? De ce as crede ca asta este o intrebare sincera?

| Magie2525 explică (pentru minrest):

Păi este o întrebare sinceră.

| gabicoo a răspuns (pentru minrest):

Întrebarea o poate șterge și sanctitatea sa @suntserios. Dar na el șterge doar postări care nu-i convin lui sau cele care se leagă de el personal - cum va fi considerată și aceasta. Este 18:24 să văd în cât timp o șterge.