| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, ce se întâmplă dacă nu ejaculezi / elimini sperma?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Respectivul rămâne însărcinat. Cred că tot așa te-ai născut și tu.

| Korkodeln a răspuns:

Se resoarbe automat in organism cand celulele sunt prea "batrane" si isi pierd mobilitatea, sau este eliminata prin ejaculari in timpul somnului numite "polutii". Nimic din astea nu sunt periculoase pentru organism, ba din contra.

| Magie2525 explică (pentru Korkodeln):

Nu se adună sperma undeva în organism?

| Korkodeln a răspuns (pentru Magie2525):

Sperma este generata si "stransa" in testicole, la un moment dat daca se strange prea multa, este resorbita, sau eliberata in timpul somnului, mai ales la personele mai tinere. Tine minte ca sperma are doua componente principale: spermatozoizii si lichidul in care acesti "noata" si-ii hraneste pana ajung la destinatie.