| Anny_5398 a întrebat:

Buna tuturor.cine ma poate ajuta la o tema la romana? am de facut o scrisoare pe care o scie harry potter unui prieten si in care se plange de comportamentul matusii petunia.trebuie sa o scriem pe baza romanului.multumesc

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Asta este o tema pe care profesoara v-a dat-o tocmai pentru ca s-a gandit ca asa o sa va fie mai usor sa scrieti o compunere, gandindu-se ca ati citit toti Harry Potter. As felicita-o daca as cunoaste-o, totusi se pare ca tu nu apreciezi gestul ei si nici asa nu vrei sa iti scrii singura compunerea. Tu daca ai sta cu o matusa care te persecuta si care isi adora fiul tembel ce ai scrie despre ceea ce ai simti?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat