| unicka a întrebat:

Cum se poate elibera o altă diploma de licenta in cazul in care universitatea s-a închis? Diploma mea s-a degradat!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Arhivele Statului din orasul respectiv.

9 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Scuze, dar daca s-a inchis probabil nici nu conteaza diploma aia. Practic nu cred ca mai poti face ceva, daca scrie ca e eliberata de universitatea respectiva nu cred ca iti poate elibera alta universitate aceeasi diploma...

| unicka explică (pentru Furnicuta000):

Facultatea sa închis ca nu mai aveau fonduri nu ca nu mai era acreditată. Am colegi care au au dat la Barou pe baza acelei diplome.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru unicka):

De curiozitate, cum se numeste?
Si nu ti-o primeste niciun angajator sau la Barou asa deteriorata?

| SoulReaver a răspuns (pentru unicka):

Facultatea nu mai are site cu numar de telefon sau email?

| darrio2007 a răspuns (pentru SoulReaver):

Daca e inchisa, cine crezi ca ii mai raspunde? Ha, ha!

| unicka explică (pentru SoulReaver):

Site.ul este inchis

| SoulReaver a răspuns (pentru darrio2007):

Undeva trebuie sa existe o arhiva, nu poate sa dispara asa de pe o zi pe alta toate informatiile.

| unicka explică (pentru Furnicuta000):

Universitate Barițiu Brasov. Nu am incercat inca pentru alt loc de munca. Voiam sa stiu pentru viitor

| darrio2007 a răspuns (pentru SoulReaver):

Arhivele Statului din orasul respectiv.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Arhiva Universității respective e posibil sa se fi predat la Arhivele Statului din județ. Depune-ti o cerere prin care soliciți o copie a Diplomei si daca arhiva se afla la ei ti- o vor elibera. Daca nu, îți va da infirmații cu privire la unde se afla arhiva Universității ca sa știi unde sa apelezi.