| ingerashhhh a întrebat:

Buna tuturor, dragi absolventi ai anului 2013 v-ati gandit deja la ce facultate sa mergeti? Daca da, care e aceea?

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Limba si literatura engleza, in Brasov (Universitatea Transilvania, de preferat).

| Niiiicu a răspuns:

Eu as vrea la relati publice si comunicare dar nu sunt foarte sigur de asta, dar tu la ce vei da?

| ingerashhhh explică (pentru Niiiicu):

Bussines si ardministrare sau drept.

| Niiiicu a răspuns (pentru ingerashhhh):

Succes,in ce oras?

| ingerashhhh explică (pentru Niiiicu):

Merci sit ie mult succes.In Iasi.

| Niiiicu a răspuns (pentru ingerashhhh):

Eu la Timisoara, si mersi si succes si tiewinkinghappy

| Euletitia a răspuns:

Buna! Facultatea de Litere, sectia romana-engleza, din cadrul Universitatii "Alexandru Ioan Cuza" din Iasi

| ingerashhhh explică (pentru Euletitia):

Buna,scuza-ma de deranj, dar de ce anume "Alexandru Ioan Cuza"?

| FashionVictim93 a răspuns:

Facultatea de stiinte exacte, profilul Matematica-Informatica