| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, este adevărat acest videoclip : " https://youtube.com/shorts/6spYa5tFxJ8?si=x8hWT5hVaYyTHO 4_ "?
Băiatul nu are labele picioarelor?

9 răspunsuri:
| inexvoid a răspuns:

Salut, da, desigur, este cât se poate de adevarat!

| minrest a răspuns:

Ce mare lucru? De ce oare intrebi numai despre cadavre degradate, funerarii, malformatii, boli si alte lucruri morbide?

| Furnicuta000 a răspuns:

Ba da, doar ca nu sunt functionale. Asa s-a nascut iar pentru ca nu a avut acces la ingrijiri medicale cand era copil, acum e prea tarziu sa se mai poata face ceva. Sunt altii cu defecte si mai grave decat el.
Daca ma intrebi pe mine, in clipul asta se dramatizeaza prea mult pentru vizualizari

| Magie2525 explică (pentru Furnicuta000):

Dar ce s - a întâmplat cu el, de ce este jos?

| Magie2525 explică (pentru minrest):

Dar ce este cu el?
Nu are ce mânca sau ce?
Cum de a ajuns jos?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Magie2525):

Pentru atentie. Copilul ala sta intr-un trib, are parinti, are casa (saracacioasa dar are), poate sta culcat in pat dar ei l-au pus sa stea intins pe jos si sa planga pentru atentie. Iar bucata aia de lipie sau ce aia putea fi oferita si fara sa o tavaleasca pe jos

| Magie2525 explică (pentru Furnicuta000):

Deci este totul pus la cale?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Magie2525):

Mai mult ca sigur

| Magie2525 explică (pentru inexvoid):

Nu este pus la cale?