| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, este adevărat ce s - a întâmplat în acest videoclip : " https://youtu.be/NMClZRmfaQU?si=yPBRAURSam5zLEsV "?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Chicago Official: Friendly reminder, this is not real

ai nevoie de traducere?

| TimberWolf a răspuns:

Era suficient sa citesti al doilea comentariu ''The acting is top notch you can feel the fear and the pain.''

| LisaJulie a răspuns:

Pare un film cred eu

| stamateionut29 a răspuns:

Teoretic se poate, am reparat asa ceva un tocator de deseuri, dar nu este adevarat ce se vede in filmare. Mana ar trebui sa fie sectionata in 6 locuri iar piesele alea cantaresc cateva sute de kg.
Nu se demonteaza asa de usor.
Trebuia mai mult sange si sa fie lesinat.