| aleexkdos90 a întrebat:

Bună tuturor! Eu vin de pe protecția mediului și vreau să mă transfer pe științe sociale acum în a10a, am depus cererea de transfer și prin august mi-au zis că voi afla dacă se aprobă sau nu, am media 9, 77 și sper să-mi aprobe. Din ce voi da diferențe? Și cât de grele sunt? Ar trebui să mă îngrijorez?

1 răspuns:
| LisaJulie a răspuns:

Vei da la limba latina dar nu trebuie sa îți faci griji, învață declinarile și conjugarile și ești ok!