| Deea_Andreea_1985_7Jem a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu rezolvarea pentru cartea English2 grammar practice editura Booklet! ( o carte verde). Aceasta carte are rezolvările la sfârșit dar eu le-am rupt fiului meu si nu le-am păstrat si acum vreau sa il verific la tema si nu le am asa bine cu engleza( dar măcar dacă nu ma pricep eu sa il fac pe el sa priceapă, o verific pana o face corecta) sau măcar rezolvările de la pagina 25 la 36 multumesc

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

laughing

| AndreiDesire a răspuns:

Nu am cartea dar stiu foarte bine engleza iar raspunsurile nu le gasesti online. Daca vrei ajutor trimite un email aici la andreizabest@gmail.com sau mesaj pe Facebook la Andrei Argeanu am o poza cu o singura persoana pe fundal e o padure. Si trimitem exercitiul/exercitiile iar eu le rezolv gratis deoarece imi place foarte mult engleza si sunt dispus sa te ajut.