| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, săpunul " Dove " are cremă în el?
Este vorba despre un săpun Dove de culoare alb cu o formă de porumbel pe o parte și cu o formă de porumbel pe cealaltă parte.

1 răspuns:
| felixf a răspuns:

Conține ¼ de cremă hidratantă, care completează nutrienții pielii și lasă chiar și pielea uscată frumos hidratată. Piele strălucitoare Îngrijindu-vă pielea la fiecare utilizare, formula unică a acestui Beauty Bar vă oferă o piele moale și netedă, care arată strălucitoare chiar înainte de a ieși din duș.