| aleexkdos90 a întrebat:

Bună tuturor! Sunt clasa a9a la un liceu tehnologic și vreau să mă transfer pe teoretic, vineri luăm vacanta dar eu fiind la un liceu tehnologic, am practica săptămână viitoare, de pe 25 iunie si fac până joi. întrebarea este, cum procedez cu transferul? După practică? Mă duc la liceul care vreau să mă transfer? eu am fost mai demult la ei și mi-au zis sa vin când aflu media toată, dar de practică nu le-am mai zis, mă duc după practica? Ce părere aveți?

2 răspunsuri:
| elennaionela14 a răspuns:

Iti depui cererea de transfer acum.
Ca dureaza pana iti aproba.

| aleexkdos90 explică:

După practică, aflu media, că trebuie să îmi pună și notă acolo