| aleexkdos90 a întrebat:

Bună tuturor! sunt clasa a9a și vreau să mă transfer acum in a10a, am media 9, 83 și știu că trebuie să o am mai mare decât ultimul din clasa respectivă, sigur o am... acum frica mea este că liceul nu îmi va aproba cerera de transfer și liceul la care sunt acum trebuie, nu?sad sunt stresata pe tema asta, o să mă duc să depun cererea și sper să-mi aprobe... chiar îmi doresc să reușescsad

2 răspunsuri:
| hUța a răspuns:

Vezi intai daca sunt locuri si aproba liceul unde vrei sa mergi. Apoi sa-ti faci grija de restul. Dar cred ca iti vor aproba plecarea.

| LisaJulie a răspuns:

Pana la urma trebuie sa îți aprobe, nu îți face griji