| aleexkdos90 a întrebat:

Bună tuturor! Sunt destul de îngrijorata și stresata puțin, eu trec din septembrie a10a și am depus cererea de transfer pe 15 iulie, am fost pe protecția mediului și vreau să mă transfer pe științe sociale. Am avut media 9, 77 fără absențe, abateri, nimic. Acum aștept aprobarea transferului, credeți că o să mă accepte? Diferențele sunt grele? Sunt cam stresatasad

2 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Nu sunt grele! Vei da la latina, muzica și desen! Cu siguranță te vei descurca

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Trebuie să ai media mai mare ca cea a ultimului promovat din clasă, ceea ce ai, asta dacă nu cumva vrei să te transferi la Sfântul Sava.
Nu știu la ce trebuie să dai diferențele, dar am auzit că majoritatea nu sunt foarte grele, de nivel mediu. Așa că nu te stresa.