| Zombilitza a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare in legatura cu admiterea la liceu?
Are ceva daca la completarea fisei aleg urmatoarele optiuni:
1.Petru Rares-stiinte ale naturii
2.Stefan cel Mare-stiinte ale naturii
3.Stefan cel mare-mate info
4.Stefan cel Mare-stiinte sociale
si asa mai departe.adica are ceva daca la primul liceu am pus doar o singura optiune sau nu conteaza cate optiuni fac la fiecare liceu?

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Daca liceul are 15 optiuni, 15 pui happy nu conteaza, conteaza doar sa ai CEL PUTIN 50 de optiuni, mai ales daca ai media sub 8, ca nu se stie cum s-au modificat mediile de admitere de anul trecut pana anul asta si sa nu ramai pe langa.
Eu am avut noroc sa intru la prima optiune, tot la stiintele naturii :p
Noroc la anul'! :*

| KissSummer a răspuns:

Nu conteaza, cel mai mult conteaza cate optiuni pui, dar ce`l mai sigur daca ai media mare intri la prima optiune pe care ai pus`o happy

| Arh123 a răspuns:

MA si eu sant in acelasi judet in Neamt... ma Pune in ordinea dorintelor tale 1 cel mai dorit liceu 2 urmatoru daca nu ei la primul si fii atenta Pune si liceul Vasile Conta ca e destul de bun dar daca iti place matematica du-te la HOGAS mate info Eu asi zice sa te duci la Hogas ca are si hogasu profilele lui Stefan! si sa stii ca e mai bun Hogasu de 10 ori decat Stefanu Succes si sa intri unde este mai bine si unde doreste inima ta! 1