| LClaudiu a întrebat:

Unde pot găsii şi eu variantele şi rezolvările acestora pentru biologia vegetală şi animală de clasele 9 - 10 pentru bac? Mulţumesc.

4 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Eu de obicei caut pe google si gasesc pe diferite site-uri pentru anul' asta.
Daca gasesti si tu poate ceva nou aparut spune-mi, eu caut si-ti zic daca gasesc.

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Cauta pe site-ul edu.ro la arhive

| LClaudiu explică:

Am cautat si pe edu da nu vreau asa cum e la barem [si e doar o varianta] ca uite spre exemplu subiectu 3 nu e rezolvat si nici 1 A, B si vroaiam sa ma verific cand fac variantele de bio daca am scris bine sau nu ceea ce in barem nu`mi da tot doar 2, 3 exercitii si am crezut ca poate este pe undeva, pe vreun site rezolvarile si raspunsurile la cele 100 de variante de biologie vegetala si animala. Oricum multumesc mult pentru ajutor.