| anonim_4396 a întrebat:

Bună... unde pot vedea rezultatele finale de la Evaluarea Naţională 2011, din BOTOŞANI (nu doar contestaţiile! ci rezultatele de la toţi elevii care au participat)?

FUNDOI

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| MilkaFriend a răspuns:

Cauti pe google inspectorat scolar botosani si descarci rezultate evaluare nationala 2011. vezi ca sunt in ordinea mediilor si poti deschide doar cu excel.

| andrulina a răspuns:

Buna! Acestea sunt rezultatele din toate judetele tu alege judetul dorit si vei vedea ori in ordine alfabetica ori in ordinea notelor:
http://prep-adm2011.cloudapp.net/DefaultI.aspx

| LittleMilka a răspuns:

Pe www.admitere.edu.ro le poti vedea si cauti ierarhia. Acum nu pot sa intru pe site din cauza problemelor tehnice care le au ei cu site-ul. Dar dupa ce se rezolva le gasesti acolo. :)