| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce "smecherii" aveti pentru a alcatui fraze? De exemplu la subiectiva, CD, CI, ce elemente introductive folositi?(alcatuieste o subiectiva introdusa prin conjunctia "sa") cum ganditi acest gen de exerciutiu?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In primul rand, cand alcatuiesc fraze, le scriu corect. Tu ai reusit sa faci deja trei greseli in patru randuri. Maine dai cumva examen? Vai de capul tau!

| airaad a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Nu ai inteles ca ma grabeam?straight face ce om distrus, jur! + ai adaugat un "raspuns" in plus degeabahappy du-te sinucide-te, nu o sa iti simta nimeni lipsa (mai scapa Romania de idioti) om fara viata sociala era o intrebare nevinovata laughing distrusule

| airaad a răspuns:

Alcatuieste* scuze ma grabeam