| Ungureanu_Lavinia_1992_OSTO a întrebat:

BunA! vreau sa dau admitere la carol davila la bfkt (balneofiziokinetoterapie ) și as vrea sa știu dacă trebuie sa invat neapărat după manualul de anatomie de cls 11. Mi se pare prea complex și nu înțeleg nimic din el.Am cum parat cartea de variante și nu prea știu sa fac deoarece nu înțeleg. Sunt grele întrebările la admitere? oare mai am timp sa recuperez și sa invat? E cineva student acolo și mă poate ajuta și pe mine va rog?

1 răspuns:
| B-zone_Bzone_1977 a răspuns:

Da-mi mesaj pe acest cont si te pun in legatura cu matusa mea, student in anul trei la balneofiziokinetoterapie.