| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau la medicina si trec a XI-a. Vreau sa cumpar un compendiu de biologie. Stiti unul bun? Stiu de cel de la corint, dar nu m-am uitat in el.

Răspuns Câştigător
| Kristinikaaa a răspuns:

Ala de la Corint e foarte bun! Eu am invatat din el pentru admitere, dar l-am mai folosit si in primii ani la anatomie.

2 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Ti-as recomanda Ioana Arinis - Editura Art grup Editorial Anatomia si fiziologia omului. Ecologie si genetica umana!

Culegerea este structurata in:
- COMPLEMENT SIMPLU DIN FIECAR CAPITOL
-COMPLEMENT GRUPAT DIN FIECARE CAPITOL ( fiecare complement avnd peste 25 de probleme grila)
-alte tipuri de exercitii gen PROBLEME SI ESEURI
-15 variante pentru bac
- raspunsurile sunt redactate eficient
- si teorie

| maddiemaddie a răspuns (pentru Exilee):

Multumesc foarte mult pentru raspuns, dar am cumparat-o. happy