| ireneepr a întrebat:

Bună! vreau să devin educatoare și plănuiesc să fac pipp în cadrul unibuc.dar mi aș dori să predau și celor mici engleză.Cum pot să fac? nu aș vrea să fac limbi străine pentru ca nu mă pasionează.

1 răspuns:
| tonyc7 a răspuns:

Da, ai putea preda si engleza. Insa in conditia pe care o ai tu, doar daca se mai gasesc astfel de ore libere in scoala respectiva si pentru asta trebuie sa faci cerere ca vrei sa suplinesti tu orele respective.