| Ionela171717 a întrebat:

Bună! Vreau sa ma înscriu la Facultatea de agronomie din Craiova, dar as vrea la buget. Nu sunt din Craiova și nu știu dacă o sa pot sa ajung la cursuri.
Cineva care a fost la buget? Poți sa nu te duci la cursuri și tot sa te treacă?
Vreau părerea cuiva care a fost la buget și nu se ducea la cursuri

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai media peste 9.50 ca sa poti intra la buget?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta tine de la profesor la profesor.

Nu toti cer prezenta la cursuri, insa la seminarii si laboratoare e prezenta obligatorie asa ca daca nu poti ajunge la facultate s-ar putea sa nu treci anul

| Cipi1212 a răspuns:

Eu am fost la horticultura la Cluj la buget. Dacă ești la zi trebuie să te duci la cursuri. La "fără frecvență" te duci la examene. Dar nu cred că există "fără frecvență" la agronomie.