| nicole94 a întrebat:

vreau sa ma transfer de la un liceu tehnic la la un liceu teoretic ( am terminat a9a). stiti cumva ce difernte dau sa intru la mate-info( info-intensiv) la ce materii? si cam ce note trebuie sa iau? big grin help! FUNDA

1 răspuns:
| Chu a răspuns:

Buna.Depinde in primul rand de liceu unele sunt mai exigente din cate stiu se dau diferente doar la limbi, iar cu privire la note nu pot sa te ajut sad toate liceele au propriul barem ca sa zic asa daca spuneai exact liceul poate gaseam si iti spuneamsad.
Bafta oricum >:d