| Bauuuuu a întrebat:

Bunahappyvreau sa-mi spuneti niste idei pentru ora festiva(cls8)
dau FUNDA!(sau ce ati facut voi la ora festiva)

2 răspunsuri:
| PussicatDolls a răspuns:

Poi,noi,am pus bani si am luat fursecuri si o sticla de suchappyApoi a luat un coleg casetofonu` de acasa si am pus dansuri: Dansul Pinguinului(a fost suuper), Meneaito, Macarena...In rest am dansat pe muzica normalalove struckAm agatat si niste baloane albe si roz de perdea si de tablouri.ne-am jucat fete filme sau baieti si adevar sau provocare(crede`ma asta e cea mai buna idee).Noi fetele ne-am jucat carti si baietii se jucau acel joc numit "RISCA".ne-am facut propriul concurs de karaoke.Noi fetele, am inceput sa vb despre baieti si baietii despre fetelaughingLa sfarsitu` petrecerii, am aruncat cu confetti si am spart baloanele.Am facut poze si totul a fost minunathappyBafta si pup!love struck

| DariusXbest a răspuns:

Un dansbig grin