| pppaaauuulllaaa a întrebat:

vreau sa stiu care sunt programele pentru bac 2013, care sunt obiectele la care s-a schimbat progama? pe edu nu gasesc prea multe informatii. Daca nu sunteti siguri va rog sa nu raspuneti.

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Nu a publicat nimeni subiectele de bac 2013 de acum, cand de-abia s-a terminat bacul de 2012. In plus, cum la anul sunt schimbari majore cu cele 2 tipuri de bac, o sa dureze ceva pana stabilesc ei exact ce si cum iar subiectele o sa le poti gasi eventual prin primavara de-abia. spor la invatat!

| pppaaauuulllaaa explică (pentru mixxjim):

Mai citeste odata intrebarea si apoi sterge-ti raspunsul
unde vezi ca intreb eu de subiecte?

| mixxjim a răspuns (pentru pppaaauuulllaaa):

E acelasi lucru, nu gasesti acum nimic despre bac 2013 straight face

| pppaaauuulllaaa explică (pentru mixxjim):

De ce raspunzi daca nu stii? se pare ca stiu eu mai mult decat tine, multumesc pentru raspunsuri, dar la intrebarea asta nu ma poti ajuta, poate la altawinking