| lolitaa18 a întrebat:

Vreau sa stiu cum e la A.N.I (academia nationala de informatii) cum se intra si cat de greu e. daca s-ar putea sa primesc un raspuns de la cineva care a trait aceasca experienta.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Iti voi trmite un mesaj cu toate detaliile care le doresti. Daca nu, iti voi trmite un link unde i-am raspuns unei alte fete la aceasta intrebare.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca pui intrebarea asta aici si asa stii sa scrii la virsta pe care o ai, clar nu ai ce cauta acolo.

| lolitaa18 explică (pentru KodrutZ):

Raspunsul tau nu ma ajuta cu nimic...si sa stii ca se mai intampla sa gresesti. sunt om nu calculator....pentru cultura ta generala.

| KodrutZ a răspuns (pentru lolitaa18):

E o greseala fundamentala de logica aici, lasind deoparte limba romana.

| valentino52 a răspuns (pentru lolitaa18):

Iti voi trmite un mesaj cu toate detaliile care le doresti. Daca nu, iti voi trmite un link unde i-am raspuns unei alte fete la aceasta intrebare.

| bogdiy a răspuns:

Vorbeste cu cineva care a fost acolo