| larysa_6503 a întrebat:

Vreau si eu pareri despre liceul C.A.Rosetti,s-ar putea sa intru anul acesta la stiinte ale naturii si vreau sa aflu mai multe despre acest profil, profesori si asa mai departe! multumesc

Răspuns Câştigător
| karla774 a răspuns:

Depinde cu ce parere pornești tu! Daca te gandești de la bun inceput ca nu o sa fie frumos, atunci nu va fi! Daca gandești pozitiv, și vei avea incredere in tine ca vei depași orice obstacol, atunci iti va placea. Sa nu crezi ca exista un liceu fara profi nașpa, elevi de toate genurile, pentru ca noi cu toții suntem diferiți... și in continua schimbare. Oriunde vei gasi dificultați dar și lucruri frumoase. Daca mie nu imi place matematica iti voi spune ca e nașpa acolo sau ca profu e nașpa dar poate ție iti place, sau iti place stilul de predare al profului!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.pai du'te pana acolo...de unde vrei sa iti spunem noi cum e acolo.intreaba direct