| Ishsjsu a întrebat:

Buna, vreau si eu sa-mi dau comanda de niste machiaje de pe SEPHORA si costa totalul 1400 de lei, faza e, mie-mi arata ca trebuie sa platesc inainte cu cardul si mi-e frica daca nu-mi mai aduce comanda laughing) voi ati dat vreodata comanda de pe sephora? Si daca da, tot la fel înainte ati platit?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe Sepfora nu se comanda, ci se cumapra direct, cu plata online.
Daca iti este frica sa folosesti cardul online, atunci deplaseaza-te direct intr-un magazin Sephora si cumpara cu cardul, platind pe loc.