| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Vreau si eu sa stiu ce este cu aceste teste initiale. Am inteles ca notele nu se trec in catalog, dar mai departe? Tine cineva cont de ele?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sunt niste teste ca sa vi se verifice nivelul ...nu se trec, doar va dati seama cam ce stiti!

| Eღilia62 a răspuns:

Se tine cont de ele in sensul ca se face o statistica la nivel national al nivelului educatiei si adaptarea materiei predate de profesor la nivelul de intelegere a elevilor si dupa cunostintele acumulate.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai normal nu se trec in catalog dar la mine anul' trecut s-au trecut cateva pentru ca am enervat noi profiilaughing.Pai da profesorii o sa tina cont de ele ca asa stiu si ei cat mai tii tu minte de anul' trecut xD

| cossmy a răspuns:

Nu stiu

| ILoveVampires a răspuns:

Sunt niste teste pe care le dai pentru ca sa vada profesorii ce mai sti de anul trecut (nu se trec in catalog) deci testele initiale cuprind intrebari sau exerciti de anul trecut de scoala. Aceste note le trec profesorii intr-un caiet de`al lor. FUnda?