| anonim_4396 a întrebat:

Vrei să ştii dacă Nils merge mai departe prin Suedia? Intră aici:
http://www.lecturirecenzate.ro/2011/01/14/in-parcul-oved -nils-holgersson-7/

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Cartea pe care tu ne-o prezinti de ceva timp este una dintre cele mai minunate creatii ale imaginatiei omenesti. A incantat milioane de copii; dar ceea ce mi se pare interesant in cazul tau, e discrepanta intre preferinta pentru o scriere atat de traditionalista, ca sa spun asa, si imaginea pusa de tine la avatar. Daca ambele te reprezinta in egala masura, esti un amestec interesant de traditie si inovatie.Pe cat de pamantesti sunt gastele lui Nils, pe atat de extra-terestra pare nava din imagine...

2 răspunsuri:
| Bianka a răspuns:

Super smug
Mereu ma uitam la Nils Holgersson...desenee mele preferate credbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Bianka, mă bucur că ţi-am făcut o plăcere!
April, m-ai citit foarte bine, ai ochi buni happy Totuşi... spiriduşii nu sunt chiar pământeşti, ar putea fi chiar extratereştri, nu?! Pa, pa!