| 7IulianCosmin7 a întrebat:

Buna ziceti-mi ce se da la teza la matematica clasa a8a semestrul 1? Va rog dati-mi si un subiect de teza! Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Crystyan123 a răspuns:

Http://www.scritube.com/......418145.php subiect de teza! funda?

3 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim ce teza ti se va da tie la matematica, depinde de profesor, profesorul isi alege si face subiectele, eventual o sa-ti dea din ce-ai facut pana acum.

| 7IulianCosmin7 explică (pentru MaTrIx8378):

Dar un subiect de teza din ani trecuti nu stii? ca pe net nu gasesc?

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru 7IulianCosmin7):

Nu stiu, dar nici n-ai cum sa gasesti pe net, fiecare profesor isi face subiectele ei pentru clasa lor, nu sunt asemanatoare tezele de la clasa ta cu o clasa de a-8-a din scoala ta.