| Sorina22 a întrebat:

Ziceti-mi va rog unde pot gasi rezultatele sau raspunsurile la intrebari la Cangurul Lingvist engleza din 26 ian. 2011. Le tot caut pe site si nu gasesc nimic.
[ Stiu ca v-am tot stresat cu intrebari legate de acest concurs, dar asta-i ultima! I promise happy ]
Multumesc mult! :*

3 răspunsuri:
| NicoleTheEnd a răspuns:

Inca nu au aparut, vor aparea numai in martie, asa mi-a zis profesoara.sadbig grin

| DeeaLove08 a răspuns:

Pai inca nu au aparut rezultatele. aici trebuiau sa fie ( trebuia sa scrie cum scrie acolo pentru franceza-spaniola-sa dai click, dar daca pentru engleza-germana nu scrie, inseamna ca nu au aparut). uite si site-ul ca sa revii mai tarziu sa vezi daca au aparut.
http://www.cangurul.ro/Cangurul%20lingvist/index_Cangurul_lingvist.php

| MaRy_2365 a răspuns:

Raspunsurile sunt.
Cauti la subiecte (scrie mai sus) si sunt 2,, coloane'' ( franceza si engleza). Si acolo scrie subiecte cls..., iar ultimul sunt raspunsurile.
Bafta!