| PaltineanAlex a întrebat:

Buna ziua,

Am incercat azi sa creez un cont pe platforma Asecommodation pentru a depune cererea de inscriere la camin, dar imi spune ca adresa mea de mail este folosita deja. Vreau sa mentionez ca acesta adresa am folosit-o si la crearea contului pentru admitere la facultate si ca nu am incercat sa creez un cont pe Asecommodation anterior incercarii de astazi. De asemenea am incercat optiunea sa retrimit confirmarea adresei de mail, in ciuda faptului ca nu am avut un cont anterior, dar nu am primit niciun mail in legatura cu acest aspect. Are cineva o idee ce e de facut? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Atunci le dai mail și le explici situația.
Sau îți faci alt mail.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Te-ai gândit ca poate e valabil contul făcut pentru admitere?

| PaltineanAlex explică (pentru Catrice):

Am incercat sa ma autentific folosind parola de la contul de admitere, dar nu merge

| Catrice a răspuns (pentru PaltineanAlex):

Atunci le dai mail și le explici situația.
Sau îți faci alt mail.