| stefanaaalexandrud a întrebat:

Bună ziua, am o întrebare, înainte de examenul de clasa 8 am vrut sa dau la teologie dar m-au repartizat la alt liceu, am mers acolo 2 luni după am avut nevoie de o intervenție chirurgicala care m-a ținut pe loc 2 luni. Diriginta de la liceu m-a exmatriculat, acum ma gândesc sa merg sa dau la teologie dar fiind exmatriculat din liceu m-ar accepta la teologie?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Eu zic că dacă nu vrei să ieși ateu de acolo nu da la teologie.

1 răspuns:
| Digikey a răspuns:

Daca nu te accepta inseamna ca Dumnezeu nu te vrea popa.