| TeodoraMaminut a întrebat:

Bună ziua,

Am terminat facultatea de balneo-fizio-kinetoterapie, dar în cadrul facultății de medicina, am și modulul psihopedagogie și și master în managementul sanitar!
Vreau însă să intru în învățământ și vreau sa știu care sunt materiile pe care mă pot titulariza?

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Eu zic sa dai titularizare si sa te faci profesor la scoli postliceale. E cam greu sa intri la liceu sau gimnaziu pentru ca nu esti specializat pe o materie anume cum ai fi fost daca faceai de ex facultatea de ed fizica si sport