| madalin1555 a întrebat:

Buna ziua! Am terminat o academie militara cu studii de 3 ani si as vrea sa ma mut la STS insa ei accepta doar persoane cu titluri de ingineri.
Intrebarea este: Ce mastere as putea sa fac pentru un titlu de inginerie in aria Bucuresti? Stiu de cele de la politehnica, dar vreau sa cunosc toate posibilitatile. Spre exemplu, ingineria software de la UNIBUC ofera titlu de inginer? Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe platforma STS-ului si aplica pentru un post. Poate reusesti si fara titlu de inginer.

Iar daca faci un master tehnic teoretic asta iti confera titlul de inginer. Ca sa verifici poti suna la resurse umane la STS.