| RamonaBucur a întrebat:

Buna ziua! Am un copil pe care l-am mutat la o alta scoala,el fiind din jud Olt,l-am transferat la o scoala din Bucuresti. Am vrut sa ii fac abonament pe stb, am urmat toti pasii doar ca imi apare ca neinregistrat la nici o unitate scolara. Din ce cauza apare asa? El merge la noua scoala, i-a fost aprobat transferul.

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Înseamnă că încă nu a fost trecut în siir. Trebuie trecut de cei de la școală.

| RamonaBucur explică (pentru gabicoo):

Si cam in cat timp va fi trecut, stiti?

| gabicoo a răspuns (pentru RamonaBucur):

Trebuie să întrebați la secretariatul școlii. Sau să insistați mai exact.