| Gabi0012 a întrebat:

Bună ziua, care este procedura pentru înscrierea la facultate după sesiunea de toamna a bacalaureatului?

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Aceeași cu cea din sesiunea de vara!
Daca mai sunt menționări, tine doar de fiecare universitate in parte, de aceea, înțelept ar fi sa te uiți peste site-ul facultății și vezi ce găsești!
Bafta!

| NurseNico a răspuns:

Depinde ce facultate doresti sa urmezi fiindca nu au toate sesiune de inscrieri in toamna, deci sper ca te-ai documentat in privinta asta. Procedura este fix aceeasi ca si cea din vara. Succes!