| Florentin_Criss_1990 a întrebat:

Ce materii se dau in cazul unui transfer de clasa a IX-A filologie spre Mate-info, intensiv engleza

3 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Salut!
Diferentele se vor da la:
Matematica, Fizica, Chimie, Biologie, Informatica, Engleza (scris + oral/proba practica la toate).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se dau bani mai mult.

| Andersen2k18 a răspuns:

Dai diferenta la materiile de baza de la mate-info(Mate, fizica, chimie) mai intreaba si la secretariat. Iti va fi greu sa tii pasul avand in vedere ca ai fost la filo. Nu stiu daca te poti transfera inca din clasa a IX-a. Dupa clasa IX-a cel mai probabil merge transferul in vara. Mult bafta! Mai bine te duci pe mate-info simplu decat pe intesiv engleza.