| Elyg a întrebat:

Bună ziua! Cine ma poate lămuri în următoarea situație? Astăzi am avut bacalaureatul la mate, iar când am cerut încă o foaie, am scris pe prima pagină apoi fără sa îmi dau seama am lăsat două pagini goale și am scris pe a patra. Credeți că în condițiile astea mi se va anula lucrarea? Precizez ca a fost chemat președintele comisiei, care a spus într-un final că rămâne așa, dar tot am o frică.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca da, fiindca nu-i logic de ce ai lasat goale taman foile din mijloc...

| Elyg explică (pentru Violleta2022):

A fost ok. Nu a fost anulată. Mulțumesc pentru răspuns.