| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Cu cine pot să vorbesc să nu se mai dea istoria la examenul de bacalaureat? Urăăăăsc istoria!

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Si eu am urat istoria pana in clasa a 12 a cand a venit un prof dragut la noi la clasa laughing
Deci mai ai un an sa te razgandesti

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

laughing Daca era asa simplu, toti vorbeau cu toti ca sa nu se mai dea deloc bacul.

| ReddY25 a răspuns:

Haha

Răspuns utilizator avertizat
| StoicAnalysis a răspuns:

Cu ministrul invatamantului laughing. Dar ma indoiesc ca iti va citi mesajul, nici nu mai zic sa ia macar in considerare cererea laughing

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Mă îndoiesc că doamna ministru a învățământului știe să citească...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți vorbi cu nimeni. Tot ce poți face e să te transferi la un profil realist.

| pufulescu0o a răspuns:

Pacat pentru tine! Cine nu cunoaste istoria este condamnat sa o repete...