| LyonSoulz a întrebat:

Dați-mi și mie va rog o modalitate sau un site unde aș putea Învăța gramatica limbii române pentru academia de poliție.(eu am 2 cărți una cu teorie și una cu grile dar nu înțeleg foarte bine morfologia și sintaxa frazei)

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Exista o"modalitate" ajutatoare --- vezi in link cum arata aceasta :http://www.academiadepolitie.com/academia-de-politie-lb-romana-4.html
Inscrie-te (online) in Programul intensiv de pregatire pentru admiterea la Academie.